20% SLEVA na kuchyň

SLEVA 20%  na základ kuchyně ( korpus, dvířka, pracovní deska, nohy,sokly) poptávané v měsíci září a říjen, sleva se nevztahuje na doplňky kuchyně. 

30% SLEVA na kování BLUM

SLEVA 30%  na veškeré kování rakouského výrobce BLUM  poptávané v měsíci září a říjen, sleva se nevztahuje na doplňky kuchyně. 

ZDARMA dřez SCHOCK

Image

 

Zdarma německý nanogranitový dřez SCHOCK MONO D100 MAGMA v ceně 8.890,-Kč ke každé kuchyni.  Platí na poptávky v měsíci září a říjen.

 

 

50% SLEVA na vestavné trouby WHIRLPOOL 

Image

 

50% sleva na trouby WHIRLPOOL , modely W9 OM2 4MS2H, W7 OM4 4S1 P, W7 OM5 4S P. Slevu získáte v případě objednávky a úhrady zálohy na kuchyň včetně spotřebičů vybraných značek nejpozději do 31.10.2019. Velikost kuchyně musí minimálně odpovídat možnosti instalace spotřebičů, které jsou součástí objednávky   a to minimálně: vestavná trouba, vestavná varná deska, odsavač par a  vestavná myčka. Nabízíme tyto značky spotřebičů:  WHIRLPOOL, MIELE, ELECTROLUX, AEG, FABER, LIEBHERR, BOSCH, SIEMENS, LORD  atd.

 

 

ZDARMA sada hrnců Tescoma PRESIDENT 

Image

 

v hodnotě 4.990,-Kč, při objednávce kuchyně a sady spotřebičů (trouba, varná deska, odsavač, mikro trouba, lednice a myčka), kdy cena kuchyně včetně spotřebičů musí být v minimální celkové ceně 149.990,- s DPH .

 

 

 

 

20% SLEVA na spotřebiče MIELE s kuchyní

V případě objednávky kuchyně a vybavením spotřebiči MIELE, včetně uhrazení zálohy do 31.08.2019, získáte na spotřebiče MIELE SLEVU 20%.  Velikost kuchyně a množství spotřebičů není ničím limitováno. Při objednávce nutná záloha 80% na kuchyň a 100% na spotřebiče. Tuto nabídku nelze kombinovat s výše uvedenou nabídkou 50% sleva na vestvanou troubu WHIRLPOOL. Ostatní výše nabídky jsou platné.