Další informace

20% SLEVA na kuchyň

SLEVA 20%  na základ kuchyně, sleva se nevztahuje na doplňky kuchyně.

30% SLEVA na něměcké granitové a nanogranitové dřezy SCHOCK   

Při objednání kuchyně máte jedinečnou monžnost, získat dřez SCHOCK se slevou 30% z aktuílní MOC.  SCHOCK je německá firma a je průkopníkem a jedničkou v oblasti granitových a nanogranitových dřezů. Dřezy jsou vyráběny výhradně v Německu. 

ZDARMA vestavná pyrolytická trouba LORD B1

Image

 

 

v MOC 14.990,- s DPH, dostanete od nás v případě objednávky a úhrady zálohy na kuchyň včetně spotřebičů vybraných značek nejpozději do 30.06.2019. Velikost kuchyně musí minimálně odpovídat možnosti instalace spotřebičů, které jsou součástí objednávky   a to: vestavná trouba, vestavná varná deska, odsavač par a  vestavná myčka. Značky spotřebičů jsou WHIRLPOOL, MIELE, ELECTROLUX, AEG, FABER, LIEBHERR, BOSCH, SIEMENS, LORD.

 

 

ZDARMA sada hrnců Tescoma PRESIDENT 

Image

 

v hodnotě 4.990,-Kč, při objednávce kuchyně a sady spotřebičů (trouba, varná deska, odsavač, mikro trouba, lednice a myčka), kdy cena kuchyně včetně spotřebičů musí být v minimální celkové ceně 149.990,- s DPH .

 

 

 

20% SLEVA na kuchyň se spotřebiči MIELE

V případě objednávky kuchyně s vybavením spotřebiči MIELE, získáte na celou zakázku SLEVU 20%.  Velikost kuchyně a množství spotřebičů není ničím limitováno. Při objednávce nutná záloha 80% na kuchyň a 100% na spotřebiče.