Odborné a profesionální poradenství

Většinu z Vás, jež se rozhodnete pořídit si nový spotřebič, zajímají především energetické parametry a cena výrobku, ale co kvalita ? Vy nechcete, aby Vám spotřebič bezproblémově co nejdéle sloužil ? Jste přesvědčeni, že informace na energetických štítcích výrobků Vám něco řeknou o kvalitě ?

Dovolím si Vás v několika větách seznámit jak to vnímám a vidím já, proč si troufnu Vám radit, proč jsem přesvědčen, že Vám mohu nabídnout víc než konkurence nejen v kamenné prodejně, ale i proti e-shopům.

Má odbornost vychází především z dlouhodobě prováděného servisu. Tato servisní činnost byla největším přínosem pro získání poznatku o kvalitě výrobků. Informace jak je která značka poruchová, ale i jednotlivé modely získávám nejen z servisu vlastního, ale i díky servisům se kterými jsem v kontaktu.

Sdělíme Vám především informace, které se nedočtete z katalogů, energetických štítků, nebo webu. Jsou to informace,  díky  kterým  budete  moci  výrobek  posoudit  z  jiného  úhlu,  nejen jestli má energetickou třídu A+ apd.  Tyto informace jsem získal proto, že se nespokojím jen s tím co mi napíšou v katalogu, ale protože chci poskytnout perfektní poradenství, které mi umožní prodat kvalitní zboží a dokonale uspokojit zákazníka.

Většinu nakupujících dnes zajímají  převážně parametry a  jejich hodnoty na energetických štítcích. Z těchto hodnot si  následně odvozujete  kvalitu spotřebiče a v  kombinaci s cenou si říkáte, proč bych měl investovat víc  peněz  do  značky  dražší, když  i  ta  levnější  má  stejné  parametry. A  to je jeden z mnoha problémů, energetické  štítky  Vám  nic  neřeknou  o  kvalitě  použitých  materiálů,  konstrukci  a  tím  o kvalitě celého spotřebiče.

Jeden názorný příklad, proč se k nám zastavit, nebo poslat poptávku:

Před nějakou dobou se začali výrobci pyšnit tím , že do jejich myček už nemusíte dávat zvlášť prášek, sůl, leštidlo a stačí koupit vícesložkovou tabletu, která tyto složky již obsahuje (dnes i řadu dalších) a myčka si tyto složky z tablety postupně odebere. TAK TO JE PARÁDA .

A já se ptám... Víte co se v myčce odehrává? Víte proč je důležité do myčky sypat sůl a co tam způsobuje? K čemu je leštidlo?  Nevíte ? Já ano,  na toto téma  jsem zjišťoval  u výrobců mimo jiné i to, že sůl nemusíte dávat  do  speciální  nádobky. Jak  myčka  pozná, kdy má  kterou složku  tablety rozpustit,  aby ve  správný okamžik působila.

Jak je  možné, že se  jednotlivé  složky tablety rozpustí  v  pravou  chvíli  u  programu intenzivního na 70°C a u programu na sklo 40°C.

Tady je odpověď - nefunguje to, je to jen reklama úzce spojená s výrobci tablet.

Vysvětlím Vám to -  myčka  sůl v  zásobníku potřebuje  pro postupné  uvolňování se do tzv. dekalcifikátoru, přes  který se  napouští  cca 95% vody  do myčky  a ten na  sebe navazuje  především sloučeniny  vápníku a  hořčíku, které škodí nádobí a samotné  myčce. Tento  dekalcifikátor  v určitých  intervalech  potřebuje  pro svou regeneraci solný roztok. Voda která  se přes toto zařízení do myčky napustí, se po zbytek celého mytí k dekalcifikátoru již nedostane. Z toho jednoznačně plyne, že sůl musíte do zásobníku dávat vždycky i když budete tablety  používat, protože  deklarovaná sůl,  která se teoreticky do napuštěné vody z tablety rozpustí, se  již k  dekalcifikátoru  nikdy  nedostane .  V případě,  že u dekalcifikátoru  v určitých  intervalech   nebude probíhat   regenerace  solným  roztokem,  dojde k   jeho nevratnému   poškození   a  myčka   bude   špatně fungovat.  Problém  druhý  -  tablety žádnou  sůl  neobsahují   takže  platíte za  něco co  nemáte.  Leštidlo - podporuje kvalitu sušení, když se do prostoru  myčky neuvolní v konkrétní dobu, můžete být nespokojeni se sušením. Nic však nepoškodíte.

A takto bych mohl pokračovat u dalších spotřebičů.

Kontaktní informace

Tomáš Nováček
Husova 16
Opava
74601
Česká republika
IČ:
61610305
DIČ
CZ7409045435
GPS: 49°56'14.626"N, 17°53'28.497"E

Otevírací doba

Pondělí: 9:00 17:00
Úterý: 9:00 17:00
Středa: 9:00 17:00
Čtvrtek: 9:00 17:00
Pátek: 9:00 17:00