Zpracování nabídek včetně realizace po celé ČR .  3D vizualizace a práce designéra ZDARMA.

SLEVA na kuchyň 20%  + něměcký nanogranitový dřez SCHOCK  za 11.510,- se zárukou 15 LET ke kuchyni ZDARMA + rakouské kování BLUM MERIVOBOX za cenu BLUM ANTARO.

Co získáte, když nás oslovíte?

 • informace o aktuálních trendech
 • odborné informace o materiálech
 • 3D grafický návrh 
 • přesnou položkovou kalkulaci
 • podklady pro porovnání s konkurencí

Posláním poptávky nic neriskujete, můžete jen vydělat ! Poptávky, nebo dotazy pište na info@novacekeletro.cz, nebo novacekelektro@novcekelektro.cz

KUCHYŇ

Kuchyň je nedílnou součástí  každé domácnosti.  V mnoha případech je kuchyň středobodem domova. Dnes kuchyň již neslouží jen k vaření, ale díky propojení s jídelnou a často i obývací částí bytu, je místem kde se schází rodina, přátelé  a je tedy nutné, před i při realizaci myslet na spoustu věcí.  

 

Proto jsme tady my, abychom Vám pomohli s přípravou a případnou realizací. Je  to  část  domova,  která  musí  splňovat  řadu  důležitých  podmínek, jako je ideální dispoziční řešení s ohledem na požadavky spotřebiče a jejich komfort obsluhy vzhledem k danému prostoru, vhodná volba materiálů a komponentů nejen kvůli životnosti, ale také snadné údržbě, volba barev a v neposlední řadě správný a parametrově vhodný výběr elektrospotřebičů, které by měly odpovídat nejen požadavkům zákazníka.  Je to  dáno tím,  že  v mnoha případech kuchyň  dnes  neslouží  ryze k  vaření, ale je součástí  dispozice  celého  bytu.  Proto  mou  snahou  je  navrhnout  a  vyrobit  kuchyň  tak,  aby splňovala požadavky  na   přípravu  a  zpracování  pokrmů,  ale  zároveň  byla  praktická,  funkční,  kvalitní,  pěkná a  v neposlední řadě cenově dostupná.

I přesto, že mojí prací je navrhnout  kuchyň  dispozičně,  materiálově a doporučit  barvy a dekory, je to z mé strany  pouze  doporučení  a  jednoznačně  poslední  slovo  má zákazník. Já  Vaši kuchyň používat nebudu, a proto poslední slovo budete mít Vy.

Jak jsem psal výše,  že  kuchyň musí  splňovat  řadu  parametrů, jde především o parametry pro zabudování vestavných spotřebičů a splnění  bezpečnostních  norem  pro  jejich zabudování. Nedílnou součástí kuchyně jsou  právě  vestavné spotřebiče,  které mají  řadu technických  a  konstrukčních  specifik a  je nutné na tyto specifikace brát při výrobě kuchyně zřetel.

Výroba, včetně montáže po celé ČR ZDARMA !

V sortimentu SCHOCK pro rok 2023 najdete spoustu novinek, například :

 • Vylepšené složení materiálu CRISTADUR – pružnější, odolnější, ještě méně náročnější na údržbu
 • Nově 15ti letá záruka na dřezy CRISTADUR
 • Nová barva v řadě GoldenLine v materiálu CRISTALITE – barva CASCADA se zlatým odstínem
 • Nová povrchová úprava vybraných baterií a viditelných částí dřezu – WHITE GOLD
 • Nový prémiový dřez v řadě CRISTADUR s širokou nabídkou příslušenství – TIA D-100L
 • Nový dřez v řadě CRISTADUR s XXL vanou – GREENWICH N-100XL
 • Nové dvoudřezy v řadě CRISTADUR – GREENWICH N-200 a GREENWICH N-150
 • Rozšíření řady CRISTADUR dřezů WEMBLEY o dřez s velkou vanou – WEMBLEY D-100L
 • Rozšíření řady CRISTALITE dřezů MANHATTAN o dřez s velkou vanou – MANHATTAN D-100LS
 • Nové baterie – elegantní PAPILIO, ve venkovském stylu RESI, industriální TANOS, cenově dostupná nerezová EVINAS, předokenní nerezová LAIOS W, poloprofesionální nerezová SINA

Pracovní desky z ŽULY a TECHNISTONE za bezkonkurenční cenu 

Díky vlastnímu zaměření, dovzu a montáži nabízíme pracovní desky z ŽULY a TECHNISTONE za bezkonkurenční cenu. 

GRAFTAZIT

Nově nabízím designové obkladové panely GRAFTAZIT. Více informací v prodejně, nebo na http://www.modern-interior.eu/

 

28 LET na trhu

20% SLEVA

ZÁRUKA 15 LET

na německé nanogranitové dřezy SCHOCK. Ke každé kuchyni objednané u nás získáte takový dřez ZDARMA. Celý sortiment máme v nabídce. 

Chcete zpracovat návrh a cenovou nabídku?

3D návrh a položková cenová kalkulace ZDARMA .

Nemáte čas !  Přijedu k Vám nezávazně a zdarma  !! Kontakt mob.: 604 232 545, nebo e-mail : info@novacekelektro.czkuchyně

Cena 3D vizualizace a technické dokumentace

V případě, že si budete chtít návrh odnést aniž by byla podepsána smlouva o realizaci, bude Vás zpracování stát za jednu místnost od 2890,- Kč bez DPH.

Cena obsahuje: vstupní osobní kozultace, zpracování návrhu, včetně půdorysu a vizualizace, konzultace návrhu, úprava vybranáho návrhu, příprava výkresové dokumentace instalací (elektro, voda. plyn), položková kalkulace.

V případě objednávky a následné realizace, bude 100% ceny návrhu odečteno z celkové ceny zakázky.