ELEKTRO, KUCHYNĚ, SERVIS

Obchodní  činnost  jsme  zahájili roku 1994 a  postupně  ji formovali do podoby s naprosto jasným cílem. Vytvořit rodinnou firmu na kvalitních základech s tradicí.

V prosinci, roku 1995 byl zahájen prodej bílé techniky a  drobných  domácích elektrospotřebičů v kamenném obchodě,  společně s otcem,   včetně  servisu. Tímto datem  oficiálně  vzniklo  sdružení  ELEKTRO Nováček a syn.

Rok 1997 - poprvé  jsme zvětšili prodejní  plochu a rozšířili nabídku  prodávaných značek  z pěti na  přibližně dvacet.  I v dalších letech  jsme  postupně  firmu  rozšiřovali,  ale k  podstatnému  rozšíření  došlo  o  pět  let později.

V roce 2002 jsme ve spolupráci se stolařskou firmou rozšířili o kuchyňské studio.

Vzhledem  k velmi dobrému vývoji spolupráce,  rozhodli  jsme  se, že  firmy přestěhujeme blíž  zákazníkovi a v srpnu roku 2005, jsme se přestěhovali do centra Opavy, na plochu 220m2.

V roce 2007,  byla spolupráce  ukončena z  důvodů  názorových  rozdílů  a  problematiku  plánování, výroby  a  prodeje kuchyňských linek jsme začali řešit a realizovat sami.

V roce 2008 jsme otevřeli vlastní KUCHYŇSKÉ a INTERIÉROVÉ studio v Opavě  s VLASTNÍ ZAKÁZKOVOU VÝROBOU.  Vzhledem k  velikosti plochy  a  také  z  obchodních  důvodů,  jsme  veškeré  elektro  přesunuli z centra na jedno místo, ke kuchyním.

V březnu 2012 jsme po dlouhých úvahách a zpětné rekapitulaci posledních pěti let s výhledem do budoucna,  dospěli k názoru, že pro další  zkvalitňování  a  rozšiřování sortimentu a  služeb,  využijeme  možnosti návratu do vlastních prostor. Od dubna je prodejna elektra a kuchyňské studio přestěhováno zpět na ulici Husova 16 v Opavě.

 

PRÁDELNA A MANDLOVNA

Od roku 1990 provozujeme ve vlastních prosorách prádelnu a mandlovnu prádla. 

Součástí je možnost svozu a dovozu prádla a to v rámci Opavska, Ostravska, Vítkovska a Krnovska zdarma. V provozu jsou dvě na sobě fungující zařízení, jedno v Opavě a druhé v Kravařích. 

V případě zájmu o poskytnutí služeb a cenách v tomto oboru pošlete dotaz na mail: info@novacekelektro.cz, nebo volejte na mob.:605 506 018  pí. Nováčková Lucie.

Adresa: Husova 16, Opava 746 01  

Otevřeno pro příjem, nebo výdej prádla: Po - Pá 9°° - 15°°

Mimo otevírací dobu po předchozí dohodě.