Odborné a profesionální poradenství

Naše odbornost vychází především z dlouhodobě prováděného servisu a je největším zdrojem pro získávání poznatků o kvalitě výrobků. Informace jak je který výrobek spolehlivý, získáváme nejen z servisu vlastního, ale i díky servisům se kterými jsme v kontaktu. Dalším zdrojem důležitých informací, které Vám následně předáváme jsou získány z montáží a zapojování prodaných výrobků.  A v neposlední řadě získáváme informace na odborných školeních jednotlivých značek, kterých se pravidelně účastníme. 

Sdělíme Vám především informace, které se nedočtete v katalozích, nezjistíte z energetických štítků, neřeknou Vám v marketech, nenajdete na webu ani v referencích na různých vyhledávačích. Jsou to informace,  díky  kterým  budete  moci  výrobek  posoudit  z  jiného  úhlu.  Většina z Vás, jež se rozhodnete pořídit si nový spotřebič, zajímají především parametry na energetickém štítku a cena výrobku, ale co kvalita? Vy nechcete, aby Vám spotřebič bezproblémově co nejdéle sloužil? Jste přesvědčeni, že informace na energetických štítcích výrobků Vám něco řeknou o kvalitě.

Jeden názorný příklad, proč se k nám zastavit, nebo poslat poptávku

Před nějakou dobou se začali výrobci pyšnit tím , že do jejich myček už nemusíte dávat zvlášť prášek, sůl, leštidlo a stačí koupit vícesložkovou tabletu, která tyto složky již obsahuje (dnes i řadu dalších) a myčka si tyto složky z tablety postupně odebere. TAK TO JE PARÁDA .

A my se ptáme... Víte co se v myčce odehrává? Víte proč je důležité do myčky sypat sůl a co tam způsobuje? K čemu je leštidlo?  Nevíte ?                                                                                                                      ,  My to víme, zjišťovali jsme u výrobců proč nemusíte dávat  sůl do  speciální  nádobky. Jak  myčka  pozná, kdy má  kterou složku  tablety rozpustit,  aby ve  správný okamžik působila. Jak je  možné, že se  jednotlivé  složky tablety rozpustí  v  pravou  chvíli  u  programu intenzivního na 70°C i u programu na 40°C.                                                                                                                                                                           

Tady je odpověď - nefunguje to, je to jen reklama úzce spojená s výrobci tablet.                      Vysvětlím Vám to -  myčka  sůl v  zásobníku potřebuje  pro postupné  uvolňování se do tzv. dekalcifikátoru, přes  který se  napouští  cca 95% vody  do myčky  a ten na  sebe navazuje  především sloučeniny  vápníku a  hořčíku, které škodí nádobí a samotné  myčce. Tento  dekalcifikátor  v určitých  intervalech  potřebuje  pro svou regeneraci solný roztok. Voda která  se přes toto zařízení do myčky napustí, se po zbytek celého mytí k dekalcifikátoru již nedostane. Z toho jednoznačně plyne, že sůl musíte do zásobníku dávat vždycky i když budete tablety  používat, protože  deklarovaná sůl,  která se teoreticky do napuštěné vody z tablety rozpustí, se  již k  dekalcifikátoru  nikdy  nedostane .  V případě,  že u dekalcifikátoru  v určitých  intervalech   nebude probíhat   regenerace  solným  roztokem,  dojde k   jeho nevratnému   poškození   a  myčka   bude   špatně fungovat.  

A takto bychom mohli pokračovat u dalších spotřebičů.

Kontaktní informace

Tomáš Nováček
Husova 16
Opava
74601
Česká republika
IČ:
61610305
DIČ
:CZ7409045435
GPS: 49°56'14.626"N, 17°53'28.497"E