Elektro

Dlouhodobě se zabýváme prodejem a poskytováním odborných služeb v oblasti domácích spotřebičů. Nabídku máme postavenou pouze na renomovaných značkách. Díky dlouholetým zkušenostem si vybíráme jednotlivé značky a modely tak, abychom měli 100% jistotu, že budete  u nás s nákupem spokojeni.

30 LET na trhu, 30 LET zkušeností.

30 let se zabýváme problematikou domácích spotřebičů. Díky osobním zkušenostem Vám odborně poradíme s vhodným výběrem kvalitního spotřebiče a po domluvě dovezeme, provedeme odbornou montáž a odborné zapojení.

Doporučuji 

Prioritou je Vám nabídnout  spotřebiče tak, aby se Vám nejen líbily, ale aby především splňovaly potřebné parametry pro dané využití v kombinaci s kvalitou a dobrou cenou. Nabízíme a prodáváme především tyto značky za ceny srovnatelné s internetem a řadou služeb navíc:

MIELE - autorizovaný prodejce, kompletní sortiment včetně příslušenství

WHIRLPOOL - autorizovaný prodejce, kompletní sortiment včetně příslušenství, 8 LET záruka na vybrané vestavné spotřebiče

BOSCH, SIEMENS - autorizovaný prodejce, vybraný sortiment včetně příslušenství

AEG, ELECTROLUX - autorizovaný prodejce, vybraný sortiment

FABER - autorizovaný prodejce, kompletní sortiment včetně příslušenství,  5 LET záruka

LIEBHERR - autorizovaný prodejce, kompletní sortiment, 5 LET záruka na vybrané spotřebiče

LORD - autorizovaný prodejce, kompletní sortiment, 5 LET záruka 

SCHOCK - autorizovaný prodejce, kompletní sortiment včetně příslušenství, na vybrané modely dřezů záruka 15 LET

Další dodávané značky: ZANUSSI, GAGGENAU, KÜPPERSBUSCH, NOVASERVIS, GORENJE

Spotřebiče Vám nabízím za ceny srovnatelné minimálně s cenami na internetu. Navíc zabezpečuji  v rámci zakoupení DOPRAVU po celé ČR, VYNESENÍ, ODBORNOU MONTÁŽ, ODBORNÉ ZAPOJENÍ, LIKVIDACI OBALU a LIKVIDACI STARÉHO SPOTŘEBIČE.

Tip na pračku

LORD W1   - MOC 17.990,- s DPH

Pračka Lord W1 je extrémně spolehlivá, volně stojící pračka s předním plněním a dotykovým LED displejem. Filozofie německé značky Lord je nabízet výhradně poctivě vyrobené výrobky. Zákonnou záruku 2 roky jsme rozšířili o další 3 roky, a to na všechny části a bez podmínek. Samozřejmě, nesmíte si pračku sami zničit. Pračka zvládne až 9 kilogramů prádla najednou. Pračka W1 bude tichým společníkem domácnosti, její hlučnost při odstřeďování je pouze 70 dB. 

     cena pro Vás 14.990,- s DPH

    Image            

https://www.lord.eu/p/lord-w1

Image

POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB, poté bude nový model W1000

SLUŽBY - doprava, odborná instalace, seznámení s obsluhou, likvidace obalu a starého spotřebiče

Doprava

Veškeré u nás zakoupené zboží Vám po domluvě dopravíme domů naší dopravou, případně jinou smluvní dopravou po celé ČR a případně do okolních států EU. Většinu výrobků Vám dopravíme ZDARMA po celé ČR. Doprava zdarma se týká celého sortimentu MIELE, LIEBHERR, FABER, SCHOCK a vybraných spotřebičů značek WHIRLPOOL, BOSCH, SIEMENS, AEG, ELECTROLUX, LORD. Do vzdálenosti 100Km doprava ZDARMA na veškeré zakoupené zboží. Doprava zdarma se nevztahuje na příslušenství všech značek.

Zboží po dohodě na termínu, Vám bude přivezeno a to způsobem, který odpovídá jeho popisu pro transport a manipulaci  s ním, a to i přepravu  vysokých  spotřebičů, které  se  nesmí převážet  naležato. Na vady způsobené nesprávnou a neodbornou manipulací se nevztahuje záruka a jsou  odborným servisem   jednoduše  prokazatelné.  Jedná  se především  o nesprávné transporty chlazení, praček a myček.

Příklad:

Při převozu chlazení vodorovně, dochází k rozlití oleje z kompresoru do chladicího systému ,následně dojde k ucpání  tohoto systému  a  spotřebič nechladí.  Tento  problém je odstranitelný pouze po zásahu servisu a vyčištění  celého  systému. Při  převozu praček vodorovně, dochází  k poškození nádrží (prasknutí) z důvodu velkého mechanického zatížení na transportní šrouby a jejich ukotvení  právě  do  nádrží praček.  Při převozu myček vodorovně, dochází k vylití vody ze spotřebiče do skeletu a mnohdy tato voda nateče  do elektrických součástek, kde může způsobit zkrat. Je nutné si uvědomit, že výrobky jsou při výstupu  z linky přezkoušeny a  to  včetně  vody.  Tyto  vady  jsou  pro   odborný   servis  jednoduše zjistitelné a obhájitelné, protože riziko poškození výrobků při dodržení pokynů pro manipulaci je nulové.

Odborná montáž

Výrobek Vám ustavíme, zabudujeme, pověsíme a provedeme jeho seřízení a ukotvení tak, aby byl připraven pro provedení odborného autorizovaného zapojení a jeho odborná instalace odpovídala požadavkům výrobce a bezpečnostním normám.

POZOR - tato instalace  musí  odpovídat požadavkům výrobce  a případná  špatná instalace  může zapříčinit poškození spotřebiče, ale i dalšího zařízení a na takto vzniklé vady se nevztahuje záruka. V případě nutnosti demontáže spotřebiče z důvodu  servisního zásahu  a  zjištění jeho nesprávné  instalace není  servis povinen spotřebič demontovat, aby nedošlo k poškození Vašeho zařízení.

Odborné zapojení

Výrobek,  který je  odborně namontován,  Vám odborně  a kvalifikovaně  zapojíme  na  elektrickou,  vodovodní, kanalizační,  plynovou a  vzduchotechnickou  soustavu. Výrobek  Vám těmito   úkony uvedeme do provozu a garantujeme, že veškeré zapojení bude odpovídat platným předpisům, bezpečnostním normám a požadavkům výrobce uvedených v montážních návodech a záručních podmínkách.

POZOR -  v  případě že nebude zapojení  provedeno  odborně, může  dojít  k  poškození  výrobků a případně dalšího zařízení a na takto vzniklé škody se nevztahuje záruka.

Touto problematikou se zabýváme 30LET a bohužel musím konstatovat, že je mnoho ,,profesionálních a odborných" firem, co si s těmito službami a jejich provedením hlavu nelámou. 

Likvidace a odvoz starého spotřebiče

Při koupi nového spotřebiče zaplatíte zákonný recyklační poplatek, který slouží na  zpětnou  ekologickou  likvidaci  spotřebiče.  Funguje  to tak, že Vám bude zdarma ve sběrném  dvoře  umožněno  umístit i ty výrobky, kde  jste tento  poplatek   ještě nehradili. Povinností obchodníka není tuto likvidaci provést, ale  je povinností kupujícího informovat o místech, kde tyto výrobky můžete odevzdat. Problém není tedy v likvidaci, ale dostat vysloužilý spotřebič do sběrného dvoru.

A proto Vám tento odvoz nabízíme při nákupu u nás  ZDRAMA .

Spotřebič musí být kompletní, především u chlazení nesmí být odstraněn kompresor. V případě, že spotřebič nebude splňovat podmínky pro likvidaci, není možné si nárokovat jeho bezplatnou likvidaci.

Máte spotřebič, který chcete ekologicky zlikvidovat a nemáte možnost jak to provést. Objednejte si u nás likvidaci spotřebiče na info@novacekelektro.cz, nebo formou SMS na tel.: 604 232 545.  Cena dle dohody.

SBĚRNÁ MÍSTA v Opavě:

SD Jaktař - Přemyslovců, Opava, tel: 553759121, GPS: 49°57'1.538"N, 17°52'11.917"E

SD Kylešovice - Bílovecká, Opava, tel: 553759121, GPS: 49°55'33.169"N, 17°54'47.847"E

SD Kateřinky Hálkova, Opava, tel:553759121, GPS: 49°56'38.857"N, 17°54'43.468"E

Likvidace obalu ZDARMA

Veškeré  obaly  jsou ze zákona majetkem  kupujícího, ale  v  případě,  že  obal kupující   nechce,  provádíme u výrobků zakoupených u nás likvidaci obalu ZDARMA.  Pro případnou reklamaci výrobku není obal potřeba. Veškerý obalový materiál ekologicky likvidujeme v TS Opava.