Zpracování nabídek včetně realizací po celé ČR ,  3D vizualizace a práce designéra ZDARMA.

SLEVA na kuchyň 20%  + německý nanogranitový dřez SCHOCK  MONO D100 za 11.510,- se zárukou 15 LET ke kuchyni ZDARMA + rakouské kování BLUM MERIVOBOX za cenu BLUM ANTARO.

KUCHYŇ

Kuchyň je nedílnou součástí  každé domácnosti a často bývá  středobodem domova. Primárně slouží k vaření, ale v moha případech díky propojení s jídelnou a nezřídka i obývací části bytu, je proto místem, kde se schází rodina, přátelé  a je tedy nutné skloubit design, dispoziční řešení, materiály, vybavení kuchyně, kvalitu a v neposlední řadě cenu tak, aby vše maximálně vyhovovalo uživateli.  

Proto jsme tady my, abychom Vám pomohli s přípravou a případnou realizací. Kuchyň  musí  splňovat  řadu  důležitých  podmínek, jako je ideální dispoziční řešení k danému prostoru a požadavkům budoucího uživatele, vhodná volba materiálů a komponentů nejen kvůli životnosti, ale také snadné údržbě, volba barev, správné umístění a parametry instalací ( voda, elektrika, plyn, vzduchotechnika ) a v neposlední řadě správný, parametrově vhodný výběr elektrospotřebičů, které by měly odpovídat požadavkům zákazníka.  Je to  dáno tím,  že  v mnoha případech kuchyň  dnes  neslouží  ryze k  vaření, ale je součástí  dispozice  celého  bytu.  Proto  mou  snahou  je  navrhnout  a  vyrobit  kuchyň  tak,  aby splňovala požadavky  na   přípravu  a  zpracování  pokrmů,  ale  zároveň  byla  praktická,  funkční,  kvalitní,  pěkná a  cenově dostupná.

I přesto, že mojí prací je navrhnout  kuchyň  dispozičně,  materiálově a doporučit  barvy a dekory, je to z mé strany  pouze  doporučení  a  jednoznačně  poslední  slovo  má zákazník. Já  Vaši kuchyň  používat nebudu a proto poslední slovo budete mít Vy.

Jak jsem psal výše,  že  kuchyň musí  splňovat  řadu  parametrů, jde především o parametry pro zabudování vestavných spotřebičů a splnění  bezpečnostních  norem  pro  jejich zabudování. Nedílnou součástí kuchyně jsou  právě  vestavné spotřebiče,  které mají  řadu technických  a  konstrukčních  specifik a  je nutné na tyto specifikace brát při výrobě kuchyně zřetel.

Kuchyně a další bytové zařízení vyrábíme z materiálů předních evropských výrobců, jako je rakouský EGGER, KINDL - výrobce plošných materiálů, rakouský výrobce kování BLUM, česká společnost KRONOSPAN, HRANIPEX a TRACHEA apd.

Kuchyně vybavujeme elektrospotřebiči a dalšími zařizovacími předměty WHIRLPOOL, MIELE, SIEMENS, BOSCH, FABER, LIEBHERR, ELECTROLUX, AEG, FARNKE, NOVASERVIS, SCHOCK, BLANCO, LORD atd.

Výroba, včetně montáže po celé ČR ZDARMA !

30 LET na trhu

    20% sleva na kuchyň 

      10% sleva na doplňky

Co NE-získáte, když nás NE-oslovíte?

  • podklady pro porovnání s konkurencí
  • přesnou cenovou kalkulaci
  • 3D grafický návrh 
  • informace o materiálech
  • informace o aktuálních trendech

Poptávkou nic neriskujete, můžete jen vydělat ! Poptávky, nebo dotazy pište nainfo@novacekeletro.cz            novacekelektro@novcekelektro.cz