NAŠE Realizace

Poslední realizace. Kuchyň realizována v Opavě. Veškeré kování BLUM s integrovaným tlumením a  doživotní zárukou, veškeré výsuvné systémy v novém provedení MERIVOBOX. Dvířka v šedém matném laku, částečně doplněna zapuštěnou úchytkou v černém matném provedení tvořící linii pod pracovní deskou a ostatní otevírání TipOn. Pracovní deska, zástěny a pohledové plochy EGGER Dub HALIFAX přírodní. Spotřebiče WHIRLPOOL a digestoř FABER v černém bezotiskovém provedení . A jako vždy, špičkový nanogranitový německý dřez SCHOCK Waterfall D100 - v černém provedení.

 

Realizac kuchyně v Kravařích. Veškeré kování BLUM s integrovaným tlumením a doživotní zárukou. Dvířka v DTDL s ABS hranou v dekoru DUB Halifax přírodní, léta vodorovně navazující na jednotlivá dvířka. Pracovní deska postforming EGGER Metal Rock Antracit, včetně zástěn. Spotřebiče WHIRLPOOL a německý nanogarnitový dřez SCHOCK se zárukou 15 LET.

Realizace kuchyně v Ústí nad Orlicí. Dvířka lakovaná matná s ALU úchytkou v korpusu. Pracovní deska, zástěna, pohledové části korpusů Dub Halifax Přírodní . Kování BLUM s integrovaným tlumením. Spotřebiče WHIRLPOOL, odsavač FABER a německý nanogranitový dřez SCHOCK Mono D100.

 

Realizace kuchyně v Malých Hošticích. Dvířka lakovaná matná s ALU úchytkou v harně dvířek. Pracovní deska, zástěna, pohledové části korpusů a sokly Dub Sherman Koňakový. Kování BLUM s integrovaným tlumením. Spotřebiče MIELE a německý nanogranitový dřez SCHOCK Mono D100. 

 

 

 

 

 

Kuchyň do RD ve Štáblovicích. Dvířka lakovaná matná v kombinaci bílé a šedé barvy . Pracovní deska, zástěna, pohledové části korpusů a jídelní stůl  Dub Halifax přírodní. Kování BLUM s integrovaným tlumením a bezúchytkové otevírání TipOn. Spotřebiče v černém provedení WHIRLPOOL a německý nanogranitový dřez SCHOCK Mono D100.

 

Kuchyň do bytu v Praze.  Materiál dvířek lesklý bílý lak. Kování BLUM s kombinací BLUM TipON.  Úchytka ve spodní části zafrézována do korpusu v antracitovém provedení. Pracovní deska EGGER.  Zástěny jsou provedeny z bílého skla. Spotřebiče ELECTROLUX, dřez a baterie SCHOCK a digestoř FABER.

 

 

 

 

 

Realizace kuchyně , stěny do obývacího pokoje a potravinové skříně s dalším úložným prostorem v Ostravě. Kombinace lesklého laku a DTDL s 2mmABS v dřevodekoru. Pracovní deska EGGER. Lakovaná dvířka s ALU úchytkou v hraně dvířek, DTDL dvířka BLUM AVENTOS HK TipON. Tradičně ostatní kování BLUM s integrovaným tlumením, rohový výsuv Kesseböhmer. Spotřebiče AEG a ELECTROLUX, digestoř FALMEC a dřez SCHOCK MONO D100 - MAGMA

 

 

 

Kuchyň do bytu v Petřkovicích. Kuchyň ve tvaru Z s ostrůvkem na vaření. Materiál dvířek DTDL s 2mmABS ve šedém odstínu s kombinací v dřevodekoru korpus, pracovní deska a zádový panel. Kování v celé kuchyni BLUM s integrovaným tlumením. Spotřebiče WHIRLPOOL, FABER a lednice side by side SAMSUNG. Jak u nás bývá zvykem, německý nanogranitový dřez SCHOCK MONO D100 - Magama v hodnotě 8.890,- ZDARMA.

 

 

 

Realizace kuchyně na Štítině. Materiál dvířek Acrylic s 1mmABS ve slonové kosti a šedém odstínu s korpusem, pracovní deskou a zástěnou v dřevodekoru. Kování v celé kuchyni BLUM s integrovaným tlumením. Spotřebiče WHIRLPOOL, FABER. Jak u nás bývá zvykem, německý nanogranitový dřez SCHOCK MONO D100 - Magama v hodnotě 8.890,- ZDARMA. 

Dvířka DTDL bílý lesk s ABS hranou, pracovní deska a zástěna EGGER v dřevodekoru, kování BLUM, LED osvětlení zapuštěné do dna horních skříněk. Osazeno spotřebiči WHIRLPOOL. kování Blum Tandembox.

 

 

Šatní skříň v prostoru chodby, tvoří ze zadní části stěnu schodiště, stěna se zrcadlem a skříň v nice u schodiště. Vše z DTDL EGGER v bílé a šedé matné barvě.

Rádi byste se zeptali na něco dalšího?

Neváhejte nás kontaktovat!