REALIZACE

PŘESVĚDČTE se, že naše nabídky nemají konkurenci !

Zdarma a nezávazně zpracujeme nabídku i Vám. Stačí poslat poptávku mailem na info@novacekelektro.cz, nebo zavolat na 604 232 545 a můžeme se domluvit  také na osobní schůzce u Vás.  

 

GALERIE je pouze z našich realizací !

 28 let na trhu, nejstarší na Opavsku

 

Poslední realizace v roce 2022. Kuchyň realizována v Opavě. Veškeré kování BLUM s integrovaným tlumením a  doživotní zárukou, veškeré výsuvné systémy v novém provedení MERIVOBOX. Dvířka v šedém matném laku, částečně doplněna zapuštěnou úchytkou v černém matném provedení tvořící linii pod pracovní deskou a ostatní otevírání TipOn. Pracovní deska, zástěny a pohledové plochy EGGER Dub HALIFAX přírodní. Spotřebiče WHIRLPOOL a digestoř FABER v černém bezotiskovém provedení . A jako vždy, špičkový nanogranitový německý dřez SCHOCK Waterfall D100 - v černém provedení.

Realizac kuchyně v Kravařích. Veškeré kování BLUM s integrovaným tlumením a doživotní zárukou. Dvířka v DTDL s ABS hranou v dekoru DUB Halifax přírodní, léta vodorovně navazující na jednotlivá dvířka. Pracovní deska postforming EGGER Metal Rock Antracit, včetně zástěn. Spotřebiče WHIRLPOOL a německý nanogarnitový dřez SCHOCK se zárukou 15 LET.

Realizace kuchyně v Ústí nad Orlicí. Dvířka lakovaná matná s ALU úchytkou v korpusu. Pracovní deska, zástěna, pohledové části korpusů Dub Halifax Přírodní . Kování BLUM s integrovaným tlumením. Spotřebiče WHIRLPOOL, odsavač FABER a německý nanogranitový dřez SCHOCK Mono D100.

Realizace kuchyně v Malých Hošticích. Dvířka lakovaná matná s ALU úchytkou v harně dvířek. Pracovní deska, zástěna, pohledové části korpusů a sokly Dub Sherman Koňakový. Kování BLUM s integrovaným tlumením. Spotřebiče MIELE a německý nanogranitový dřez SCHOCK Mono D100.

Kuchyň do RD ve Štáblovicích. Dvířka lakovaná matná v kombinaci bílé a šedé barvy . Pracovní deska, zástěna, pohledové části korpusů a jídelní stůl  Dub Halifax přírodní. Kování BLUM s integrovaným tlumením a bezúchytkové otevírání TipOn. Spotřebiče v černém provedení WHIRLPOOL a německý nanogranitový dřez SCHOCK Mono D100.

Kuchyň do bytu v Praze.  Materiál dvířek lesklý bílý lak. Kování BLUM s kombinací BLUM TipON.  Úchytka ve spodní části zafrézována do korpusu v antracitovém provedení. Pracovní deska EGGER.  Zástěny jsou provedeny z bílého skla. Spotřebiče ELECTROLUX, dřez a baterie SCHOCK a digestoř FABER.

Realizace kuchyně v Ostravě. Kombinace lesklého laku a DTDL s 2mmABS v dřevodekoru. Pracovní deska EGGER. Lakovaná dvířka s ALU úchytkou v hraně dvířek, DTDL dvířka BLUM AVENTOS HK TipON. Tradičně ostatní kování BLUM s integrovaným tlumením, rohový výsuv Kesseböhmer. Spotřebiče AEG a ELECTROLUX, digestoř FALMEC a dřez SCHOCK MONO D100 - MAGMA

Kuchyň do bytu v Petřkovicích. Kuchyň ve tvaru Z s ostrůvkem na vaření. Materiál dvířek DTDL s 2mmABS ve šedém odstínu s kombinací v dřevodekoru korpus, pracovní deska a zádový panel. Kování v celé kuchyni BLUM s integrovaným tlumením. Spotřebiče WHIRLPOOL, FABER a lednice side by side SAMSUNG. Jak u nás bývá zvykem, německý nanogranitový dřez SCHOCK MONO D100 - Magama v hodnotě 8.890,- ZDARMA.

Kuchyň do domku v Praze. Dvířka v lesklém laku kombinace barev bílá a pepermintové, pracovní deskou EGGER postforming imitace žuly a korpus DTDL  Kronospan bílá hladká mat. Kuchyň je kompletně osazena kováním BLUM s tlumením na veškerých dvířkách a zásuvkách v provedení Tip-On. Kuchyň je osazena spotřebiči BOSCH, FABER, SAMSUNG a německým nanogranitovým dřezem SCHOCK. První obrázek v galerii je vizualizace ostatní fotky z realizace.

Realizace kuchyně v novostavbě u Prahy. Kombinace bílého a tmavě šedého lesklého laku. Pracovní deska  a zástěny v dekoru dub Halifax přírodní. Kování BLUM v kobinaci otevírání TipOn. Úchytka ALU vnitřní profil zafrézována do korpusu. Vybaveno spotřebiči WHIRLPOOL a nanogranitovým dřezem s baterií SCHOCK.

Kuchyň do mezonetového bytu v Opavě. Použité plošné materiály DTDL EGGER, dvířka folie TRACHEA bílá mat se zapuštěnou černou úchytkou, pracovní deskou EGGER postforming. Kuchyň je kompletně osazena kováním BLUM s tlumením na veškerých dvířkách a zásuvkách. První obrázek v galerii je vizualizace, můžete sami porovnat rozdíl mezi námi zpracovanou vizualizací a fotkami z realizace. 

 

 

Realizace v Kravřích. Kuchyň v bílém lesklém laku, bezúchytkové provedené BLUM Tip-On. Materiál korpusů DTDL a pracovní deska se zástěnou postforming EGGER. Kuchyň osazena nanogranitovým dřezem SCHOCK a spotřebiči WHIRLPOOL a FABER.

Kuchyň v moderním stylu, veškeré pohledové plochy v lakovaném provedení, pracovní deska TECHNISTONE v síle 40mm, kování BLUM Tandembox a Aventos, spotřebiče WHIRLPOOL a FABER, dřezy a baterie FRANKE granit, skleněné zástěny a LED osvětlení pracovní desky.

Dvířka DTDL s 2mm ABS hranou, kování BLUM tandembox a výklopy BLUM AVENTOS HF. Pracovní deska Kronospan Jihlava postforming 38 mm. Spotřebiče WHIRLPOOL a FABER.

Kuchyň v lesklém laku, dvířka s úchytkou v hraně dvířek, kování BLUM Tandembox a Aventos HK. Pracovní deska postforming 38mm EGGER. Spotřebiče WHIRLPOOL a digestoř FABER, dřez nerez FRANKE.

Dvířka lak bílý lesk se zapuštěnou úchytkou. Pracovní deska ŽULA s dřezem SCHOCK spodní montáž a varnou deskou WHIRLPOOL posazenou do roviny s prac. deskou. Kování Blum tandembox a rohový výsuv MAGICKORNER Peka. Osvětlení LED zapuštěné do dna horních skříněk.

 

Kuchyň v provedení DTLD s 2mm ABS hranou. Pracovní deska postforming EGGER, včetně zástěny v dekoru pracovní desky. Kování BLUM, včetně mechanismů AVENTOS. Spotřebiče WHIRLPOOL, SIEMENS a FABER. Dřez plastový FRANKE.

Kuchyň s dvířky v provedení DTDL s 2mm ABS hranou. Pracovní deska ŽULA o síle 30mm v níž jsou osazeny dva dřezy BLANCO se spodní montáží. Spotřebiče ELECTROLUX domino indukce, sklokeramika, plyn. Odsavač FABER šíře 1200mm. Pračka, sušička a konvektomat MIELE.

 

 

Dvířka DTDL bílý lesk s ABS hranou, pracovní deska a zástěna EGGER, kování BLUM, LED osvětlení zapuštěné do dna horních skříněk. Osazeno spotřebiči WHIRLPOOL. kování Blum Tandembox.

 

 

Kombinace DTDL s 2mm ABS harnou a lesklého LAKU. Pracovní deska ŽULA, dřez SCHOCK nanogranit. Úchytka zapuštěná, kování BLUM včetně mechanismů AVENTOS. Spotřebiče WHIRLPOOL řada CUBE, digestoř FABER.

Dvířka DTDL s 2mm ABS hranou, pracovní deska EGGER 38mm postforming, kování BLUM tandembox, spotřebiče WHIRLPOOL, FABER a LIEBHERR, nerezový dřez FRANKE.

Dvířka kuchyně DTDL s 2 mm ABS hranou, pracovní deska EGGER 38 mm postforming, kování BLUM Tandembox a AventosS HK, osvětlení LED 14,4W zafrézované do dna horní skříňky, spo-třebiče WHIRLPOOL a rohový dřez SCHOCK v nanogarnitovém provedení.

Dvířka a pohledové plochy LAK vysoký lesk, pracovní deska EGGER 28 mm, kování BLUM tandembox, výklopy BLUM AVENTOS HF a HK, spotřebiče WHIRLPOOL a dřez granit SCHOCK.

Dvířka LAK vysoký lesk, pracovní deska EGGER 38mm, kování BLUM Tandembox, výklopy BLUM AVENTOS HF. Spotřebiče WHIRLPOOL, SIEMENS, FABER a dřez nanogranit SCHOCK.

Dvířka LAK v matném provedení, pracovní deska 38 mm, kování BLUM tandembox, AVENTOS HF, spotřebiče WHIRLPOOL a FABER.

 

Dvířka dýha švestka, pracovní deska KAINDL postforming 38 mm, ování BLUM tandembox, výklopy BLUM AVENTOS HF. Spotřebiče WHIRLPOOL a BEST.

Dvířka DTDL s 2 mm ABS hranou, kování BLUM Metabox s tlumením. Pracovní deska EGGER postforming 38 mm.

 

Dvířka DTDL s 2 mm ABS hranou a kombinací s lakovanými dílci, kování BLUM Tandembox a AVENTOS HF, pracovní deska KAINDL 38 mm. Spotřebiče WHIRLPOOL, FABER a FRANKE.

Dvříka kuchyně DTDL s ABS hranou v kobinaci s lakem ve vysokém lesku. Koncové prvky v duplexu, pracovní deska EGGER 38mm. Kování BLUM.

Kuchyňka pro zaměstnance, materiál dvířek TRACHEA folie bílá mat, kování BLUM Antaro a Aventos HK, pracovní deska TECHNISTONE 40mm, dřez a baterie FRANKE, skleněná zástěna.

Moderní technická kuchyň v lakovaném provedení bílý lesk. Kování Blum TANDEMBOX, dřez SCHOCK, spotřebiče WHIRLPOOL a prostorový odsavač CATA.

Moderní kuchyň s výškovým členěním pro usnadnění práce. Mycí část je ve výšce 1050mm včetně myčky. Pracovní plochy a ostrůvek výška 900mm. Trouba a mikro trouba ve výšce očí. Materiály DTDL s ABS hranou, korpus a zástěny ořech Aida, dvířka Coco Bolo, pracovní deska Woodstock, kování BLUM ANTARO a AVENTOS HK, osvětlení LED 14,4W/1100 lm a spotřebiče WHIRLPOOL, CATA a nanogranitový dřez SCHOCK.

 

Paneláková kuchyň pro seniory. Korpus i dvířka v DTDL s ABS hranou, kování Blum, pracovní deska EGGER 38 mm postforming. Osvětlení pod HS LED se svítivostí 1080 lm/m. Zařizovací předměty FAGOR, FABER, FRANKE a NOVASERVIS.

Porovnání před a po rekonstrukci na : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1059046904117844.1073741841.549122021777004&type=3

Dvířka DTDL s 2mm ABS hranou, kování BLUM, pracovní deska postforming 38mm EGGER, spotřebiče WHIRLPOOL, FABER, FRANKE.

Kontaktní informace

Tomáš Nováček
Husova 16
Opava
74601
Česká republika
IČ:
61610305
DIČ
:CZ7409045435
GPS: 49°56'14.626"N, 17°53'28.497"E